News,Music ,darmowe mp3, techno music mp3, free download, darmowa muzyka, techno, free music download, full albums, house, club

Forum z Klasa -Music News - Wszystkie Informacje Ze Swiata Muzyki - Music,News,Music News, Forum Muzyczne, Muzyka Mp3, Imprezy, Muza.

Ogłoszenie


ZAREJESTRUJ SIE ZYSKUJESZ WIECEJ



#1 2008-11-24 17:52:30

kenzo

Uzytkownik

5715673- w razie pomocy,NOSPAM
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 22
Punktów :   
Gatunek: Trance ma jedynie sens ;D

Malutka propzycja

Mam Taką małą prpozycję odnoście Fresh Mp3 i jego archiwum. Uważam że pod konieć każdego tygodnia powinny być pakowane utwory muzyczne w jedną pakę. Może i by trochę to miejsca zajmowało, ale właśnie jestem za takim czymś. Jaka jest wasza opinia na ten temat.

Offline

 

#2 2009-03-03 18:56:53

kaftan

Administrator

12168840
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-07-05
Posty: 123
Punktów :   
Znak zodiaku: Skorpion
Gatunek: Progresive Trance
Event: Sensation White
Polecam: Proggy Globe

Re: Malutka propzycja

Heh propozycja jak kazda ma swoje plusy i minusy Jak dla mnie to my tu nic w tej sprawie za duzo zrobic nie mozemy jako forum nasz glos jest tylko procentem moze kilkoma wsrod calej masy ludzi odwiedzajacych portal techniawki co nie daje nam pelnego prawa glosu za innych.

To Jack jako wlasciciel najlepiej orientuje sie czego chca uzytkownicy portalu i jesli mial takie maila czy zgloszenia na gg to zapewne by cos dzialal w tej materii...

Mysle ze ten temat powinnien bezposrednio trafic do Jacka bo tak na dobra sprawe to forum zyje wlasnym zyciem

To tyle moich wypocin odnosnie tej calej prosby


http://mp3.unreal.pl/top10.gif
ZAGLOSUJ NA NASZE FORUM DAWAJAC NOTE 10 . DZIEKUJEMY

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl